Novinky SMS Rokycany CZ na rok 2023

Novinky SMS Rokycany CZ na rok 2023

Můžete se těšit na několik vylepšení

Český výrobce techniky na zpracování půd a luk, SMS CZ s.r.o., uvede v letošním roce 2023 na trh hned několik novinem a vylepšení ke stávajícím strojům. České značka SMS CZ se v loni představila pod novým logem, které připravila ke svému 30letému výročí.

Oblíbený model traktoru Antonio Carraro Tigre 3200

Oblíbený model traktoru Antonio Carraro Tigre 3200

Předání BISO Sedlec – jaro 2022

Na jaře v roce 2022 jsme na středisku BISO Sedlec předali zákazníkovi traktor Antonio Carraro Tigre 3200 s tříválcovým motorom Yanmar o výkonu 24,5 koní. Přejeme mnoho úspěšně odpracovaných hodin bez závad a poruch. Věříme, že kvalita zpracování tohoto kompaktního malotraktoru předčí zákazníkova očekávání.

New Holland T7.315 HD Genesis mieri k zákazníkovi

New Holland T7.315 HD Genesis mieri k zákazníkovi

Odovzdanie špičkového traktora do užívania

Skôr v roku 2022 sme predávali nášmu zákazníkovi luxusný traktor od spoločnosti New Holland. Jednalo sa o model New Holland T7.315 HD Genesis s plynulou prevodovkou Auto Command a s menovitým výkonom 300 koní.

Case IH uvádí na trh nový monitor AFS Pro 700 Plus

Case IH uvádí na trh nový monitor AFS Pro 700 Plus

Pro traktory Case IH Puma 150 – 175 a Case IH Maxxum

Pro modelový rok 2023 představí Case IH nový 12" dotykový monitor AFS Pro 700 Plus k modelům traktorů Case IH Maxxum a Puma 150 – 175 Multikontroler a CVXDrive. Díky rychlejšímu hardwaru, větší paměti a vyšší úložné kapacitě mají monitory také vyšší rozlišení obrazovky, ochranu proti oslnění a možnosti připojení až pro 4 externí kamery.

Pokroková technológia UV Boosting

Pokroková technológia UV Boosting

Budúcnosť ochrany vinnej révy

V súčasnej dobe sa každým rokom sprísňujú požiadavky na chemickú ochranu plodín. Je čoraz náročnejšie spĺňať normy pri chemickej ochrane a zachovať si dostatočnú kvalitu a kvantitu úrody, keďže sa obmedzuje alebo zakazuje používanie mnohých účinných látok. Toto nás viedlo k tomu, aby sme Vám predstavili technológiu, ktorá môže výrazne uľahčiť podmienky pestovania vinnej révy.

Diskový podmítač BISO WINEBOSS D150

Diskový podmítač BISO WINEBOSS D150

Předání BISO Sedlec – léto 2022

V létě v roce 2022 jsme na středisku BISO Sedlec předali zákazníkovi diskový podmítač BISO WINEBOSS D150 a ihned na to jsme v létě tohoto roku předali další, u zákazníku velmi oblíbený stroj BISO WINEBOSS D150 s pracovním záběrem 150 cm.

Nová generácia zberacích vozov

Nová generácia zberacích vozov

Strautmann Zelon

Do sezóny 2023 vstupuje Strautmann s novou, vylepšenou verziou osvedčeného modelu zberacího vozu Strautmann Zelon. Strautmann Zelon 2 generácie je vybavený výkonným CFS systémom plnenia (Continuous Flow System), rezacou jednotkou Exact-Cut s dĺžkou rezu 39 mm, prípadne na želanie aj inovatívnym zberačom Flex-Load s plastovými hrotmi (voliteľná výbava).

Case IH Puma 260 CVXDrive

Case IH Puma 260 CVXDrive

První model s 260 koňmi

Požadavky farmaření, aby podnikání zůstalo produktivní a ziskovém, vyžadují efektivní technologie. Traktor Case IH Puma 260 CVXDrive byl navržen tak, aby nabídl více výkonu, více pohodlí a více automatizace při zachování provozních nákladů a delší provozuschopnosti.

New Holland rozšiřuje nabídku lisů

New Holland rozšiřuje nabídku lisů

O nový New Holland BigBaler 1270 Plus Density a prémiový lis New Holland Pro-Belt

Nové lisy New Holland doplňují stávající řadu lisů na hranaté balíky BigBaler Plus a lisů na kulaté balíky Pro-Belt. Vylepšené komponenty zlepšují produktivitu práce a snižují náklady.

Profi stroje Maschio Gaspardo + profi traktor

Profi stroje Maschio Gaspardo + profi traktor

Předání léto 2021

V létě roku 2021 jsme zákazníkovi předali již několikátý stroj Maschio Gaspardo. Nyní přišla na řadu profesionální žací kosa Maschio Gaspardo Fiore 205, která u našeho zákazníka doplní bohatou flotilu této značky. Zákazník navíc využívá profesionální kompaktní traktor Antonio Carraro TTR, který se těší velké oblibě.

Oblíbená žací lišta BISO CropRanger

Oblíbená žací lišta BISO CropRanger

U našich zákazníků – sezóna 2022

Dovolte nám představit sklizňovou sezónu roku 2022 u našich spokojených zákazníků, kteří využívají žací lištu BISO CropRanger. Můžete se těšit různorodými fotkami nejedné značky sklízecích mlátiček.

Prémiová kvalita do sadov a vinohradov

Prémiová kvalita do sadov a vinohradov

Návšteva výroby - Tecnofruit - Taliansko - od roku 2003

V roku 2022 sme navštívili nášho dodávateľa rodinnú spoločnosť Tecnofruit. Spoločnosť Tecnofruit bola založená v roku 2003 pánom Danielom Chiabrando, ktorý je dodnes vo vedení spoločnosti a stará sa o vývoj produktov. Majiteľ spoločnosti pán Daniele Chiabrando prevádzkuje aj vlastné sady neďaleko fabriky, ktoré slúžia aj na testovanie a skúšanie produktov aby zodpovedali tým najprísnejším kritériám.

Diskový podmítač BISO WINEBOSS D150

Diskový podmítač BISO WINEBOSS D150

Předání BISO Sedlec – jaro 2022

Na jaře v roce 2022 jsme na středisku BISO Sedlec předali zákazníkovi tento diskový podmítač BISO WINEBOSS D150 určený do vinic a sadů, primárně díky svým kompaktním rozměrům (pracovní záběr je 150 cm).

Nový vlajkový model New Holland T7.300

Nový vlajkový model New Holland T7.300

S dlouhým rozvorem poskytuje maximální výkon

Nový New Holland T7.300 s dlouhým rozvorem nabízí vynikající komfort obsluhy a je nejvýkonnější a nejkompaktnější traktor ve své kategorii s výkonem 300 koňských sil. Řada nových funkcí a automatizace traktoru dále zvyšuje produktivitu, efektivitu a provozuschopnost traktoru.

Variabilní aplikace kejdy s cisternami VAIA

Variabilní aplikace kejdy s cisternami VAIA

Italská kvalita pro Váš podnik

Hnojení kejdou nebo digestátem je v posledních letech velmi oblíbeným prvkem všech evropských zemědělců. Cisterny a aplikátory VAIA od italského výrobce nabízí možnosti, jak tento druh hnojení povznést o level výše. Dlouholeté zkušenosti italského výrobce cisteren a aplikátorů VAIA zaručují vysoké pracovní výkony s ideálním dávkovacím poměrem dle předpisových a aplikačních map. Vzhledem k široké a specializované nabídce příplatkové výbavy cisteren VAIA chystáme online konfigurátor. Který Vám při výběru usnadní práci a ušetří výsledné náklady.

První cisterna VAIA míří k zákazníkovi

První cisterna VAIA míří k zákazníkovi

Předání BISO Sedlec – jaro 2023

Naše společnost BISO SCHRATTENECKER minulý rok začala spolupracovat s itaslkým výrobcem profesionálních cisteren a návěsů VAIA. Neuběhlo mnoho a první dodaná cisterna VAIA MB180B míří k zákazníkovi.

Secí botka Weaving GD

Secí botka Weaving GD

Technologie secích strojů Weaving GD

Charakteristickým znakem diskových secích strojů Weaving je secí botka GD. Technologie pro no-till, regenerativní zemědělství, ale současně jak továrna stále opakuje i pro zemědělce s konvenčním zpracováním a přípravou půdy před setím. Secí botka WEAVING GD znamená dvojdisk, který vniká do půdy pod úhlem velmi šetrným způsobem s malým tahovým odporem a poměrně nízkým požadavkem na tahovou sílu traktoru. Pojďme se na ni podívat trochu důkladněji.

Nová generácia samohybných miešacích krmných vozov Strautmann Primus

Nová generácia samohybných miešacích krmných vozov Strautmann Primus

S novou generáciou samohybných krmných vozov Primus, Strautmann stanovuje nové limity a uzatvára portfólio týchto produktov.

Na tohtoročnom veľtrhu Eurotier 2022 predstavuje Strautmann sériu Primus, úplne nový koncept samohybných kŕmnych vozov. S kompletným redizajnom stroja od podvozku až po špeciálne vyvinuté riadenie stroja SFC (Strautmann Feed Control), Strautmann otvára novú dimenziu samohybných kŕmnych vozov. Nový Primus 900 s 3 modelmi a kapacitou od 22 do 30 m³ je efektívnym riešením pre veľké podniky a využitie viacerými farmami.

New Holland T7.270 AC Blue Power mieri k zákazníkovi

New Holland T7.270 AC Blue Power mieri k zákazníkovi

Odovzdanie traktora na stredisku BISO Hurbanovo

Pred nedávnom sme odovzdávali na stredisku BISO Hurbanovo zánovný traktor New Holland T7.270 s prevodovkou Auto Command v exkluzívnom prevedení Blue Power, ktorého súčasťou bola plná výbava traktora.

Přesné secí stroje Maschio Gaspardo

Přesné secí stroje Maschio Gaspardo

Detailněji napříč všemi řadami

Maschio Gaspardo navrhuje a vyrábí zemědělskou techniku od roku 1834, snaží se vyhovovat potřebám farmářů po celém světě a poskytuje jim stále přesnější a inovativnější nástroje. Ze všech špičkových produktů a technologií nesoucích značku Gaspardo patří řada přesných secích strojů mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější v mezinárodním měřítku. Maschio Gaspardo se může pochlubit výběrem modelů pro konvenční setí s řešeními navrženými tak, aby uspokojily specifické požadavky obsluh po celém světě. Inovace jde s Maschio Gaspardo ruku v ruce.

Secí stroj Weaving GD6000T

Secí stroj Weaving GD6000T

Předchůdce dnešní řady GD

Model secího stroje WEAVING GD6000T je předchůdcem dnešního modelu GD6001T od kterého se konstrukčně zásadně odlišuje. Ovšem technologicky využívá celou řadu stejných technických řešení. Pojďme si je ukázat na stroji, který byl vyroben v roce 2017 a který byl dovezen jako ojetý.

BISO Vám pomůže i na zahradě

BISO Vám pomůže i na zahradě

Tradiční švédská značka STIGA v našem portfoliu

STIGA patří mezi největší výrobce zahradní techniky v severských zemích a je jedním z nejvýraznějších výrobců v Evropě. V sortimentu zahradní techniky STIGA naleznete výrobky od malých elektrických a aku sekaček až po velké zahradní traktory pro profesionální použití.

Výroba Bargam - kvalita za bezkonkurenčnú cenu

Výroba Bargam - kvalita za bezkonkurenčnú cenu

Návšteva výroby - Bargam - Taliansko - od roku 1972

Na jeseň v roku 2022 pri našej ceste v Taliansku sme navštívili aj nášho partnera spoločnosť Bargam. Spoločnosť Bargam bola založená v roku 1972, kedy začala vyrábať postrekovače. Pred 15 rokmi spoločnosť kúpil nový majiteľ, ktorý začal investovať. Spoločnosti pribudli nové fabriky a značne sa rozšírilo portfólio produktov.

Nakladače CAST jsou známy již několik let

Nakladače CAST jsou známy již několik let

V Česku a na Slovensku jako doma

Nakladače CAST jsou již několik let známé českým a slovenským zákazníkům. Od té doby nalezly využití v mnoha oblastech, ať už jde o komunální sféru, zahradnictví, zemědělství nebo stavebnictví.

New Holland T4.80N předán zákazníkovi

New Holland T4.80N předán zákazníkovi

Předání BISO Tišnov – podzim 2022

Na podzim loňského roku 2022 jsme předali komfortní vinařský traktor New Holland T4.80N s jmenovitým výkonem 75 koní.

Antonio Carraro Tigre 3800F s nářadím značky GEO

Antonio Carraro Tigre 3800F s nářadím značky GEO

Předání BISO Rohovce – léto 2022

Díky nízko položenému těžišti, pohonu 4x4 a implementované oscilační hlavy ACTIO 4 na přední nápravě se z tohoto malotraktoru stává spolehlivý pomocník do náročných terénů. Malotraktor Antonio Carraro Tigre 3800F představuje výborného společníka při pracích kolem domu, firmy, farmy s možností agregace předního nakladače, rovněž se neztratí v náročném vinařském a ovocnářském terénu s možností připojení všech speciálních mechanizací.

Precizní zemědělství se službami od Clever Farm

Precizní zemědělství se službami od Clever Farm

Přesná a jednoduchá agroevidence, vyšší výnosy a snížení dávek hnojiva

Víte o tom, že hnojit můžete s dotací? A jak na to?
Se službou precizní zemědělství Clever Farm to zvládnete jednoduše!

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261

Uveden na evropské trhy

Kubota Corporation s potěšením oznamuje, že bude prvním japonským výrobcem, který uvede na trh elektrické traktory. Bude nabízet omezený počet kompaktních elektrických traktorů Kubota LXe-261 v Evropě, která aktivně usiluje o uhlíkovou neutralitu. Traktor Kubota LXe-261 bude k dispozici k dlouhodobému pronájmu pro místní samosprávy v Evropě od dubna 2023.

Profesionální mulčovač Maschio Gaspardo Bella 210

Profesionální mulčovač Maschio Gaspardo Bella 210

Předání BISO Hurbanovo – jaro 2022

Na jaře v roce 2022 jsme našemu zákazníkovi na středisku BISO Hurbanovo předali profesionální čelní otočný mulčovač Maschio Gaspardo Bella 210 s pracovním záběrem 2,1 metru.

Jednoosý návěs WTC BIG 7.5 v modré New Holland

Jednoosý návěs WTC BIG 7.5 v modré New Holland

Předání BISO Sedlec – zima 2022

Již několikáty dodaný jednoosý návěs v řadě WTC BIG 7.5 v barvě New Holland. Tento traktorový návěs WTC BIG 7.5 je ideální za menší či střední typy traktorů do zemědělských a komunálních provozů.

Věříme, že návěs bude dělat nejen parádu, díky svému vymazlenému vzhledu, ale také že zastane veškeré práce. Přejeme mnoho odvezených tun nákladu bez poruch.

Slovensko - výzva 65/PRV/2022

Slovensko - výzva 65/PRV/2022

Výzva z Programu rozvoja vidieka Slovenskej republiky

Dňa 15.11.2022 agentúra PPA oznámila novú podporu pre poľnohospodárov vo forme výzvy č. 65/PRV/2022 z Programu rozvoja vidieka Slovenskej republiky.

Nové speciální traktory New Holland T4

Nové speciální traktory New Holland T4

Modely F/N/V, TK4 Series a T4F S

Letos na veletrhu EIMA New Holland poprvé představil novou řadu kompaktních traktorů T4F S, která je ideálním řešení pro farmáře, kteří pracují v sadech a vinicích a kteří hledají robustní, spolehlivý traktor pro zvýšení produktivity.

VIGOLO - spoľahlivé stroje zo severu Talianska

VIGOLO - spoľahlivé stroje zo severu Talianska

Návšteva výroby - VIGOLO - Taliansko - od roku 1963

Na jeseň roku 2022 sme navštívili nášho partnera rodinnú spoločnosť Vigolo, ktorá sídli na severe Talianska medzi mestami Padova a Verona. Cieľom našej návštevy bolo nahliadnuť do výrobnej haly spoločnosti a prebrať našu spoločnú víziu do budúcnosti.

Kubota M5092 míří k zákazníkovi

Kubota M5092 míří k zákazníkovi

Předání BISO Hurbanovo – jaro 2022

Na jaře v roce 2022 jsme na středisku BISO Hurbanovo předali zákazníkovi tento kompaktní, ale zároveň ve své řade velmi výkonný traktor KUBOTA M5092.

BISO VX CropRanger Trendline Light v černé barvě

BISO VX CropRanger Trendline Light v černé barvě

Zamířil k zákazníkovi do Německa

Úžasná kombinace nejen ve žluté barvě. Na fotkách od německého zákazníka můžete videt BISO CropRanger Trendline Light v černé barvě ve spojení se sklzecí mlátičkou Case IH Axial Flow 7250 osazenou pásovým podvozkem.

Nesené secí stroje Weaving GD

Nesené secí stroje Weaving GD

Přehled modelové řady GD

Modelovou řadu GD v neseném provedení (písmeno M) tvoří dva modely GD3000M a GD4000M, tedy od 3 do 4 metrů pracovního záběru. Jedná se o pneumatické secí stroje s centrálním zásobníkem. Oba využívají secí botky GD pro výsev do nezpracované půdy, tedy třídy No-Till s hydraulickým přítlakem.

Elektrický samochodný model Strautmann

Elektrický samochodný model Strautmann

eSherpa a ePrimus 400

Strautmann so svojím plne elektricky poháňaným krmným vozom eSherpa a ePrimus 400 predstavuje absolútnu svetovú novinku.

Krásné vánoční svátky a šťastný nový rok!

Krásné vánoční svátky a šťastný nový rok!

PF 2023

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vám poděkovat za Vaši přízeň v proběhlém složitém roce 2022. Přejeme pevné zdraví a krásné prožití vánočních svátků a těšíme se na další spolupráci v novém roce 2023.
Tým BISO SCHRATTENECKER Česká republika a Slovensko.

New Holland ukazuje první elektrický traktor

New Holland ukazuje první elektrický traktor

New Holland T4 Electric Power

Prototyp plně elektrického lehkého užitkového traktoru New Holland T4 Electric Power, označený jako ideální řešení pro smíšené farmy a chovy hospodářských zvířat, který může také pracovat autonomně. Očekává se, že komerční výroba začne na konci roku 2023, kdy bude k dispozici také elektrický traktor od značky Case IH. Do budoucna se plánují další modely.

SPAPPERI - dodávateľ strojov pre profesionálov

SPAPPERI - dodávateľ strojov pre profesionálov

Návšteva výroby - SPAPPERI - Taliansko - od roku 1964

Po letnej sezóne v roku 2022 sme sa rozhodli navštíviť spoločnosť Spapperi, ktorá sídli v srdci Talianska nedaľeko mesta Florencia. Našim cieľom návštevy bolo uvidieť výrobu priamo v hlavnej výrobnej hale, presvedčiť sa o kvalite vyrabaných produktov, prebrať nové technické riešenia a ďalší spoločný postup našej spolupráce.

Prežite zimné obdobie s technikou od nás

Prežite zimné obdobie s technikou od nás

Pripravte sa na zimnú sezónu

Zima už klope na dvere a my prinášame techniku, ktorá Vám uľahčí tvrdú prácu počas chladných dní.

Produkční traktor New Holland na LNG

Produkční traktor New Holland na LNG

New Holland T7 LNG

Význam energie je na historickém vrcholu. K řešení tohoto globálního problému jsou zapotřebí nové a účinné způsoby výroby, používání a skladování energie. CNH Industrial si udržuje své zákazníky díky chytrému a udržitelnému vybavení a nabízeným službám.

Sběrací vozy Strautmann v popředí

Sběrací vozy Strautmann v popředí

Osvědčená nemecká kvalita

V sortimentu od společnosti Strautmann jsou modely vhodné jak pro farmáře, kteří chtějí sami ovládat silážní proces, tak i pro velké dodavatele. Sběrací vozy jsou k dispozici v objemech 23 až 50 m³ s 32 až 48 noži.

Tažené secí stroje Weaving GD

Tažené secí stroje Weaving GD

Přehled modelové řady GD

Modelovou řadu GD v taženém provedení (písmeno T) tvoří 6 modelů od GD3001T až po GD8001T, tedy od 3 do 8 metrů pracovního záběru. Jedná se o pneumatické secí stroje s centrálním zásobníkem v koncepci „vše“ před zadní nápravou. Všechny využívají secí botky GD pro výsev do nezpracované půdy, tedy třídy No-Till s hydraulickým přítlakem.

Záhradná technika od BISO SCHRATTENECKER

Záhradná technika od BISO SCHRATTENECKER

Prvotriedna kvalita, komplexná ponuka a rýchly servis

Spoločnosť BISO SCHRATTENECKER sa zaoberá predajom a servisom poľnohospodárskej techniky na území Slovenska od roku 2005 a na území Česka od roku 2008.
V roku 2022 sme pre Vás otvorili nové predajné miesto záhradnej techniky v Hurbanove.

New Holland slaví 20. výročí vlajkové lodi

New Holland slaví 20. výročí vlajkové lodi

Sklízecích mlátiček New Holland CX

SKlízecí mlátičky New Holland CX s více než 20 000 prodanými stroji a 33 získanými cenami od svého uvedení na trh v roce 2002, jsou nejoceňovanější vytřasadlové kombajny na světě.

Akční stranový mulčovač Kverneland FHP PLUS 250

Akční stranový mulčovač Kverneland FHP PLUS 250

Skladem ihned k odběru

Hledáte spolehlivý mulčovač od osvědčeného výrobce? Máme pro Vás akční stranový mulčovač od společnosti Kverneland.

Inovatívne technológie a poctivá výroba

Inovatívne technológie a poctivá výroba

Návšteva výroby - SUPERTINO - Taliansko - od roku 1960

Počas jesene v roku 2022 sme navštívili spoločnosť Supertino, ktorá sídli na severe Talianska neďaleko mesta Turín aby sme prebrali naše spoločné plány do budúcna, nabrali nové skúsenosti priamo od výrobcu a pozreli sa na výrobu strojov priamo vo výrobnej hale.

Správné řešení - TRIMBLE GFX-350 / NAV-500

Správné řešení - TRIMBLE GFX-350 / NAV-500

Oblíbené profesionální navigace TRIMBLE

TRIBLE EZ-GUIDE 250, který byl představený v roce 2008, byl dodáván hlavně menším farmářům po celém světě jako základní manuální navigace. Plně postačí pro orientaci obsluhy hlavně při postřikování a rozmetání hnojiv, kde už byl materiál aplikovaný, kolik ha bylo zpracováno, pomocí indikace LED diod pomáhá udržovat zvolenou linii.

Robustné cisterny a návesy VAIA s tradíciou

Robustné cisterny a návesy VAIA s tradíciou

Návšteva výroby - VAIA - Taliansko - od roku 1948

Na jeseň roku 2022 sme navštívili nášho dodávateľa rodinnú spoločnosť Vaia aby sme prebrali nové technické riešenia, nabrali nové skúsenosti a prebrali spoločný postup na trhu.

Odovzdanie traktora Kubota B2261

Odovzdanie traktora Kubota B2261

Jeseň 2022 - stredisko BISO Hurbanovo

Na jeseň v roku 2022 sme na stredisku BISO Hurbanovo odovzdávali nášmu zákazníkovi malý kompaktný traktor Kubota B2261.

Prémiové rozmetadlo pre sad a vinohrad

Prémiové rozmetadlo pre sad a vinohrad

BISO Sedlec - predanie Freilauber Jumbo do vinohradu

Freilauber Jumbo je robustné rozmetadlo s pozinkovaným rámom poháňané kompletne hydraulicky a vybavené tandemovou nápravou. Na prianie možná výroba rôznych veľkostí.

8 rokov s ožínacou lištou Freilauber W 160

8 rokov s ožínacou lištou Freilauber W 160

Dlhoročná prax - Freilauber

Pred ôsmimi rokmi sme odovzdávali do užívania ožínaciu lištu do poľnohospodárskeho družstva v Sedleci u Mikulova, ktoré obhospodáruje približne 120 hektárov vinohradov.

Odovzdanie zhrňovača krmovín Kverneland 9443

Odovzdanie zhrňovača krmovín Kverneland 9443

Profesionálny jednorotorový zhrňovač mieri do prevádzky

Na jar tohto roku sme odovzdávali zákazníkovi ďalší malý zhrňovač krmovín od spoločnosti Kverneland na stredisku BISO Rohovce. Zákazník si vybral tento stroj na základe dobrých skúseností so značkou Kverneland a my mu prajeme, aby to takto zostalo aj naďalej.

Profesionálny zatĺkač kolov WRAG Thrift +

Profesionálny zatĺkač kolov WRAG Thrift +

Predanie zatĺkača zákazníkovi do prevádzky

Pred nedávnom sme na stredisku BISO Hurbanovo odovzdávali zákazníkovi do užívania zatĺkač kolov WRAG Thrift 300+. Jedná sa o rozšírenú verziu klasického modelu Thrift, ktorá umožňuje pracovať s osou zatĺkania ešte v druhej rovine. Náš zákazník si vybral tento stroj na základe dobrých skúseností a referencií na zatĺkače kolov od spoločnosti WRAG.

Zberací voz Strautmann Magnon CFS 470 DO v prevádzke

Zberací voz Strautmann Magnon CFS 470 DO v prevádzke

Vlajková loď spoločnosti Strautmann vo Francúzskej oblasti Flavignac

V marci 2021 sa spoločnosť Agri Travaux Limousin SARL rozhodla kúpiť model Magnon CFS 470 DO. Bol to tretí voz od spoločnosti Strautmann v ich vozovom parku. Chceli kúpiť ďalší stroj a keď sa dozvedeli o novo predstavenom Magnon CFS 470 DO, rozhodli sa do toho ísť.

Meziřádková plečka Agrofer Switch System BIO DX

Meziřádková plečka Agrofer Switch System BIO DX

Odovzdanie okopávacej plečky zákazníkovi do vinohradov

Pred nedávnom sme odovzdávali okopávaciu plečku od spoločnosti Agrofer zákazníkovi neďaleko Brna. Zákazník si vybral tento stroj najmä kvôli obmedzeniu používania herbicídov, robustnosti a overenej talianskej značke.

ROSTSELMASH S ZAČÍ LIŠTOU BISO CROP RANGER

ROSTSELMASH S ZAČÍ LIŠTOU BISO CROP RANGER

BISO CROPRANGER VX750TLL a RSM161

Náš partner VOMER AGRO z Lotyšska skombinoval lištu BISO CropRanger so svojim kombajnom Rostselmash RSM v takmer plnej špecifikácii a zrealizoval DEMO turné v Lotyšsku a Estónsku. Vario lišta bola objednaná v „plnej špecifikácii“ so súpravou Schumacher a s vozíkom BISO ProfiTrailer. Pozrite sa na niektoré obrázky a videá z Lotyšska. Ďakujeme zamestnancom VOMER AGRO za skvelú profesionálnu spoluprácu.

Ťahané zberače hrozna BARGAM ihneď k dodaniu

Ťahané zberače hrozna BARGAM ihneď k dodaniu

Výnimočná kvalita zberu s vysokým výkonom na plochu za špeciálnu cenu

Ťahané zberače hrozna TRAIN TRS sú výsledkom spolupráce talianskej spoločnosti BARGAM s popredným francúzskym výrobcom strojov na zber hrozna. Kompaktný a všestranný zberač reprezentuje dlhoročné skúsenosti oboch výrobcov. Aby bol zberač hrozna dobre využiteľný, prihliada spoločnosť BARGAM na to, aby jej stoje mali dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby.

Rozhovor so zákazníkom o rozmetadle Strautmann PS 2401

Rozhovor so zákazníkom o rozmetadle Strautmann PS 2401

Skúsenosti z prvej ruky

Rozhovor s majiteľom firmy vo Francúzsku Eduardom Leveau, ktorý založil svoj podnik v oblasti Coudray-au-Perche. Distribúcia močovky, hnoja a kompostu, ako aj vápna sú služby, ktoré poskytuje s rozmetadlom popri kvapalinách vykonávaných cisternami.

<< předchozí  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  další >>
více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko