autor:
Václav Štursa ml.
publikováno:
21.6.2018

Náhradní díly KRAMP

Its that easy

Firma Kramp nabízí již 60 let zboží s přidanou hodnotou
Usnadnit a zefektivnit práci našim zákazníkům – na základě této filozofie se z jednočlenné firmy se sídlem v nizozemském Varsseveldu stala jedna z největších velkoobchodních společností v Evropě.

Jakožto velkododavatel náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení se společnost KRAMP stala strategickým partnerem pro podnikatele v zemědělství, zahradnictví a lesním hospodářství, se stavebními stroji i OEM.

Široký sortiment
Největší výhody pro zákazníky spočívají v širokém a uceleném sortimentu, vysokých skladových zásobách apropracované logistice. Díky 21 pobočkám v 19 zemích a našim 2600 zaměstnancům jsme schopni správné náhradní díly dodat kdykoli a kamkoli.

Stav zásob a dodávka
Díky internetovému obchodu máte přístup k nesčetným výrobkům, které jsou na skladě. Objednáte-li před 17.00 hod, zboží vám bude doručeno příští den před 8. hodinou ranní. Pro naši obchodní filozofii je příznačné, že nabízímenejen originální náhradní díly, altaké značky prvotřídní jakosti a alternativní produkty.

Co může Kramp nabídnout podnikatelům v zemědělství?
Zákazníci kladou čím dál vyšší požadavky, pokud jde o váš sortiment, dodavatelské služby a servis. Používáte-li zemědělské stroje, máte díky firmě Kramp přístup k nejširšímu sortimentu technických náhradních dílů v Evropě, k vyspělé logistické síti a profesionální podpoře.

Zemědělské podniky jsou čím dál větší a profesionálnější. Podnikání ve větším měřítku je dnes pro mnohé z nich doslova nutností. Jejich zákazníci vyžadují maximální produktivitu, a proto je úloha poskytovatelů služeb tak významná. Mnohé podniky provozující zemědělské stroje považují naše dodávky náhradních dílů za nenahraditelnou součást svého servisu. Nabízíme především široký sortiment, rychlé dodání a optimální dostupnost náhradních dílů.

 

 

Video 

 

<< zpět

 

BISO Česká republika BISO Schrattenecker s.r.o.   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 26226464 / DIČ: CZ26226464   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 308, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko