autor:
Editor 3
publikováno:
31.1.2024

Výroba lisov Maschio Gaspardo v meste Cremona

Návšteva výroby - Maschio Gaspardo - Taliansko

V srdci talianskeho poľnohospodárstva, v malebnom meste Cremona, stojí výrobný závod, ktorý je základným pilierom výroby poľnohospodárskych lisov Maschio Gaspardo.

Táto fabrika s dlhoročnou históriou, ktorá pôvodne začala s výrobou lisov pod značkou Feraboli, sa v súčasnosti etablovala ako jeden z popredných výrobcov lisov s variabilnou komorou na talianskom trhu pod názvom Maschio Gaspardo.


Sídlo fabriky Maschio Gaspardo v meste Cremona

Každoročne sa v hale tejto fabriky vyrobí približne tisíc lisov, pričom každý z nich je výsledkom precíznej práce približne 100 zamestnancov. Títo odborníci sú hnacím motorom tohto podniku a ich zručnosti a skúsenosti sa odrážajú v každom jednom vyrobenom stroji.


Otec spoločnosti Maschio Gaspardo - Edigio Maschio

Veľká časť produkcie sa koncentruje na taliansky trh, čím sa značka Maschio Gaspardo stala v oblásti domácim lídrom. Zaujímavým faktom je, že najmenší model, známy ako Entry, sa vyrába v meste Arad nachádzajúcim sa v Rumunsku, zatiaľ čo ostatné modely, najmä tie s variabilnou komorou, sú vyrábané práve v Cremone.

Vo výrobnej hale v Cremone sa vyrábajú aj lisy modelu Extreme a to hneď vo všetkých troch generáciách. Prvá generácia, Extreme 1, je primárne určená na export do rozvojových trhov, zatiaľ čo najnovšie modely sú orientované na európsky, americký a ázijský trh.


Lisy na okrúhle balíky s variabilnou komorou, modely Extreme

Samotný vývoj a technická podpora prebiehajú priamo v tomto závode, čo zaisťuje neustálu inováciu a kvalitu. Tento závod tiež poskytuje technickú podporu pre desiatky lisov na českom a slovenskom trhu, čo svedčí o medzinárodnom dosahu a význame spoločnosti.


Zľava je obchodný zástupca spoločnosti BISO pán Václav Štursa mladší a vpravo manažér vývoja a technickej podpory pre lisy s variabilnou komorou spoločnosti Maschio Gaspardo pán Mateo Fabio Scala

Každý lis, predtým než opustí samotný závod, je dôkladne otestovaný na skúšobnej stolici, čím sa zaručuje jeho bezproblémová funkčnosť a pripravenosť.

Z dôvodu neustáleho vývoja a inovácii nám žiaľ nebol poskytnutý súhlas ku vyhotovovaniu fotografii z výrobných procesov. Komponenty, z ktorých sa lisy vyrábajú sú dodávané z ostatných fabrík Maschio Gaspardo. V Cremone sú následne nalakované a zmontované, čím vzniká stroj vo finálnej podobe.


Zľava je manažér vývoja a technickej podpory pre lisy s variabilnou komorou spoločnosti Maschio Gaspardo pán Mateo Fabio Scala a vpravo jednateľ spoločnosti BISO pán Václav Štursa

Jedným z najlepších strojov, ktorý sa v tejto fabrike vyrába, je lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Mondiale 120 Combi s baličkou. Tento model predstavuje špičku technológie v rámci svojho sektora a je výrazným znamením inovácie a vysokej kvality, ktoré sú charakteristické pre značku Maschio Gaspardo.

Maschio Gaspardo si zachováva svoje vedúce postavenie na talianskom a medzinárodnom trhu vďaka svojej bohatej histórii, záväzku k inováciám a kvalite svojich produktov, čím zdôrazňuje svoj významný prínos nie len mestu Cremona, ale aj celému poľnohospodárskemu sektoru.

Viac informácií o produktoch Maschio Gaspardo nájdete na tomto odkaze:
https://www.maschiogaspardo-biso.eu/


Doporučujeme si prehliadnuť zaujímavé fotografie priamo z výroby v galérii tohto článku.
Za zhliadnutie stoja aj videá, ktoré nájdete na konci článku.

Máte zájeum o cenovú ponuku alebo o iný stroj od spoločnosti MASCHIO GASPARDO?
Neváhajte nás kontaktovať.
Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

 

Zaujímavé produkty v našej ponuke od značky MASCHIO GASPARDO:


KOMPLETNÁ PONUKA
Rotavátory, rotačné brány, mulčovače
Sejacie a presné sejacie stroje
Lisy na okrúhle a hranaté balíky

Kompletná ponuka tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Entry 120
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Extreme 2
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Mondiale 110
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Mondiale 120
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Mondiale 120 Combi
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Extreme 3
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Extreme 1
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Lis na okrúhle balíky Maschio Gaspardo Trotter 125
Viac informácií o tomto produkte nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.

 


 

Video 


 


 


 


 


 


 

 

<< zpět

 

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko