autor:
Václav Štursa ml.
publikováno:
4.5.2014

Servis strojů

Prodejem stroje vše nekončí, ale naopak začíná!

Naším jednoznačným cílem je dlouhodobá spolupráce a prohlubování obchodních vztahů s našimi zákazníky. Samozřejmostí je jak záruční servis, tak i pozáruční.

Zaběhlá servisní síť v České republice a na Slovensku
Kde můžete počítat s oporou v oblasti servisu? Od Vysočiny až po východní Slovensko. O servis se stará několik zavedených servisních středisek s proškolenými mechaniky, kteří jsou připraveni Vám pomoci. Zakládáme si na týmové spolupráci, ve které každý dělá to, co nejlépe umí, a právě proto máme specialisty na traktory, mlátičky, řezačky či lisy.

Pro servisní činnost disponujeme velkým množstvím plně vybavených vozidel pro urgentní zásahy a opravy přímo u Vás na dvoře. Pro velké a náročné opravy máme vybavené dílny tak, aby každá oprava byla co nejefektivnější. Předpokladem pro dobře odvedenou práci je kvalitní vybavení technika včetně kompletní diagnostiky pro stroje, na které se specializujeme.

Díky dlouletým zkušenostem jsou následující služby samozřejmostí:

 • generální opravy převodovek, motorů či hydrauliky
 • kompletní diagnostika
 • měření výkonu motorů a průtoků hydrogenerátorů
 • řešení pojistných událostí
 • školení osádek
 • montáž a opravy systémů navigace a automatického řízení
 • vybavení stroje originálním i neoriginálním příslušenstvím
 • plnění a údržba klimatizací

Pravidelné údržby
Ke každé správné dílně patří také pravidelné údržby. Náhradní díly pro základní údržby, které nabízíme našim zákazníkům, z větší části držíme skladem pro dosažení příznivých cen a rychlého vydodání. 
Nemáte čas nebo prostory pro provedení údržby svépomocí? Neváhejte nás kontaktovat pro realizaci údržby přímo u Vás nebo na našich střediscích. Jedná se o ideální příležitost projít s mechanikem stroj a případně odhalit riziková místa, která by mohla v budoucnu vést k větším a nákladnějším problémům.

Posezonní prohlídky
Každým rokem jsme k dispozici při posezonních prohlídkách Vašich strojů. Je to nejlepší způsob, jak levně a kvalitně připravit Váš stroj na další sezonu. Technik provede kontrolu stavu a poradí Vám, které věci by bylo dobré přenastavit, upravit nebo naopak vyměnit pro ideální chod. Vzhledem k mimosezonním objednávkám náhradních dílů jsme také schopni zajistit zajimavější ceny.
Prevence a dodržovaní technologických postupů je předpokladem pro plynulý chod stroje bez prostojů v sezoně, kdy jej nejvíc potřebujete.

Předpoklady rychlé a efektivní opravy

 1. Detailní popis technického problému
 2. Inspekce proškoleným mechanikem, který vyhodnotí rozsah poškození a nutné opravy
 3. Konzultace se zkušeným dílařem, který doporučí, jaké součástky a spotřební materiál objednat či vyskladnit pro dosažení co nejpřívětivé ceny a rychlosti dodání
 4. Just-in-time načasování všech částí opravy je zcela klíčové pro rychlost a kvalitu jejího provedení
 5. Vybavené servisní zázemí pro minimální prostoje při opravách
 6. Finální inspekce a otestování před navrácením do provozu

 

SERVIS 24/7:

CZ: info@biso.eu, +420 606 183 360

SK: Zoltán Laca, laca@biso.sk, +421 902 944 273

 

<< zpět

 

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko