Agritechnica 2019: New Holland

New Holland na veletrhu Agritechnica 2019

I letos se jako již tradičně konala světová výstava zemědělské techniky v německém Hannoveru. Společnost New Holland nemohla ani letos při této příležitosti chybět. Představeno bylo hned několik novinek, které se Vám zde alespoň ve zkratce pokusíme přiblížit.

New Holland Big Baler 1290 HD s sebou přináší až o 22% vyšší hustotu, než ostatní velké lisy na hranaté balíky, vyšší produktivitu a komfort díky převodovce SmartShift, inovativní systém CropCutter s 29 noži, technologii vázání LoopMaster. Designovaný pro vysokou výdrž a nízké náklady.

New Holland Big Baler 1290 HD

-

New Holland T5 Dynamic Command kombinuje vysokou účinnost díky převodovce Dynamic Command, motoru Stage V a bezkonkurenční všestrannost umocněnou kompaktními rozměry. Nabízí také pohodlí v kabině Horizon a přehledný panel Super High Visibillity. Tento stroj také vyhrál velice prestižní cenu Stroj roku 2020.

New Holland T5 Dynamic Command

-

New Holland T4 Terraglide předvádí novou přední nápravu. Odpružení této přední nápravy posouvá laťku výkonu a poholí zase o něco výš. Také byly představeny nové pneumatiky Trelleborg PneuTrac, díky kterým se zvyšuje trakce a produktivita.

New Holland T4 Terraglide

-

New Holland T6 Methane
Až sedm hodin provozu s volitelnou přední nebo zadní nádrží na plyn znamená, že je tento traktor nejvhodnější pro operace, při kterých se po nějaké době vrací zpět na základnu. Naplnění nádrže trvá pouhých 5 minut. Velikou výhodou jsou poté náklady na samotné palivo. Zatímco cena nafty se pohybuje kolem 31Kč/l, metan stojí v průměru 17Kč/m3. Ovšem zároveň je nutné pořídit speciální stanici pro tankování, jejíž cena se může vyšplhat až na 1,5 mil. Kč. 6,75 litrový blok válců je podobný jako u naftou poháněného modelu, ovšem vzhled hlavy a pístu je spíše podobný benzínovému motoru. Oba metanem poháněné modely využívají Electro Command přvodovku.
To vše a mnohem více s sebou přináší model T6 Methane.

New Holland T6 Methane

-

Sklízecí mlátičky New Holland CX7 a CX8 byly modernizovány. Více si o nich můžete přečíst zde.

New Holland CX7 a CX8

-

Nová generace traktorů New Holland T8 Genesis přínáší vyší komfort a telemetrii. Více o těchto traktorech najdete zde.

-

New Holland byl na Agritechnice oceněnen hned třemi stříbrnými medailemi, konkrétně za hnací ústrojí k velkým lisům, mlátící systém CX a řídící systém lisu pro traktor T7.

 

Video 


 


 


 

 

<< zpět

 

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko