autor:
Václav Štursa ml.
publikováno:
9.4.2019

Rosiče CIMA - vyvinuto a vyrobeno v Itálii

Vyvinuto, vyrobeno a dotaženo do posledního detailu v srdci Itálie

Každá mechanická část rosiče či rozmetadla CIMA je od počáteční myšlenky navržena a vyrobena přímo ve výrobním závodu CIMA. Kompletní kontrola nad produkcí a vysoká specializace pracovníků, ve spolupráci s farmáři po celém světě, zajišťují kvalitní výrobky dotažené do posledního detailu.

Cílem produktů CIMA je zajištění maximální kvality každé čási vybavení, které odchází k zákazníkovi z výrobní linky pro použití v ohraně porostů vinné révy, ovocných stromů či zeleniny. Vyjímkou nejsou ani speciály pro aplikaci na rostliny kiwi, palmy a další.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě
Pozitivní odezva od zákazníků po celém světě pomáhá dalšímu rozvoji značky a obohacuje produkty o různé řešení pro každou individuální aplikaci. Díky této flexibilitě si nachází cestu k produktům CIMA každým rokem více a více zákazníků.

Kvalita a zkušenosti

Nejlepším ukazatelem kvality produktů CIMA je skutečnost, že téměř 80% produkce míří na zahraniční trhy, které každoročně rostou. Právě díky úzké spolupráci s různými oblastmi světa se produkty CIMA dokáží přizpůsobit téměr každému druhu aplikace.

Vývoj v CIMA se stále pohybuje kupředu tak, aby plnil požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

Video 


 


 

 

<< zpět

 

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko