autor:
Václav Štursa ml.
publikováno:
4.6.2019

Servis Strautmann

Prodejem stroje vše nekončí, ale naopak začíná!

B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG si celosvětově zakládá na kvalitě a důvěře ve všechny své vyrobené výrobky. Proto klade velký důraz na kvalitní a rychlý pozáruční servis ve spolupráci se společností BISO na Slovensku.

Nabízí také širokou paletu školení pro majitele přímo ve výrobě a online katalog náhradních dílů (ELISE), který obsahuje všechny potřebné informace.

Díky dlouletým zkušenostem jsou následující služby samozřejmostí:

 • generální opravy převodovek, motorů či hydrauliky
 • kompletní diagnostika
 • měření výkonu motorů a průtoků hydrogenerátorů
 • řešení pojistných událostí
 • školení osádek
 • montáž a opravy systémů navigace a automatického řízení
 • vybavení stroje originálním i neoriginálním příslušenstvím
 • plnění a údržba klimatizací

Pravidelné údržby
Ke každé správné dílně patří také pravidelné údržby. Náhradní díly pro základní údržby, které nabízíme našim zákazníkům, z větší části držíme skladem pro dosažení příznivých cen a rychlého vydodání. 
Nemáte čas nebo prostory pro provedení údržby svépomocí? Neváhejte nás kontaktovat pro realizaci údržby přímo u Vás nebo na našich střediscích. Jedná se o ideální příležitost projít s mechanikem stroj a případně odhalit riziková místa, která by mohla v budoucnu vést k větším a nákladnějším problémům.

Posezonní prohlídky
Každým rokem jsme k dispozici při posezonních prohlídkách Vašich strojů. Je to nejlepší způsob, jak levně a kvalitně připravit Váš stroj na další sezonu. Technik provede kontrolu stavu a poradí Vám, které věci by bylo dobré přenastavit, upravit nebo naopak vyměnit pro ideální chod. Vzhledem k mimosezonním objednávkám náhradních dílů jsme také schopni zajistit zajimavější ceny.
Prevence a dodržovaní technologických postupů je předpokladem pro plynulý chod stroje bez prostojů v sezoně, kdy jej nejvíc potřebujete.

Předpoklady rychlé a efektivní opravy

 1. Detailní popis technického problému
 2. Inspekce proškoleným mechanikem, který vyhodnotí rozsah poškození a nutné opravy
 3. Konzultace se zkušeným dílařem, který doporučí, jaké součástky a spotřební materiál objednat či vyskladnit pro dosažení co nejpřívětivé ceny a rychlosti dodání
 4. Just-in-time načasování všech částí opravy je zcela klíčové pro rychlost a kvalitu jejího provedení
 5. Vybavené servisní zázemí pro minimální prostoje při opravách
 6. Finální inspekce a otestování před navrácením do provozu


Více informací o strojich zde: www.navigator.biso.eu/strautmann/

SERVIS 24/7:

CZ: Jiří Jun, jun@biso.eu, +420 773 747 607

SK: Zoltán Laca, laca@biso.sk, +421 902 944 273

 

<< zpět

 

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko