autor:
Václav Štursa ml.
publikováno:
22.11.2019

Agritechnica 2019: BISO

Poděkování všem obchodním partnerům

Celosvětová výstava Agritechnica 2019 je za námi a my, jako BISO můžeme prohlásit, že byla velice úspěšná! Za náš nový inovativní produkt BISO VARIOFLEX 3D AIR i jsme dostali významné ocenění v podobě stříbrné medaile. 
Největší radostí pro nás byly stovky zákazníků, kteří se přišli na naši expozici a procházeli s námi prezentované stroje. Především bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům a obchodním partnerům, kteří dorazili z České republiky a Slovenska. Byl to opět velice příjemně strávený čas nad diskuzí o technických řešení našich lišt, ale také o každodenních problémech každého farmáře.

AGRITECHNICA 2019 – významné ocenění pro žací lištu nové třídy 3D
Naše revoluční žací lišta se dostala mezi vybrané exponáty, které byly oceněny za svůj přínos pro budoucnost zemědělství.
Kompletní argumentaci komise můžete nalézt na videu níže nebo na odkazu zde.


Každý den v plném nasazení
Během celého výstavního týdne za námi mířili jak zákazníci z našich regionů, tak zákazníci z Evropy a vlastně z celého světa. Měli jsme tu čest ukázat naši žací lištu také mnoha novinářům z celého světa.
Každý den jsme procházeli s nespočtem zákazníků naše technologická řešení a naslouchali jejich problémům, které zažívají na svých polích. Nejdůležitější ovšem byla vzájemná výměna praktických zkušeností, které posouvají naše produkty stále dopředu tak, abychom byli vždy o krok napřed před ostatními.

Pokračování na Vašem poli!
Výstavnou to však nekončí, ale teprve vše začíná! Během sezony se těšíme na setkání s Vámi i na Vašich polích při prezentaci naší univerzální žací lišty s flex modulem.

Měli by jste také zájem o předvedení? Neváhejte nás kontaktovat!

 

Více o oceněné žací liště BISO VARIOFLEX 3D AIR i

ZDE.


 

Soubory ke stažení

Prospekt ke stažení

Prospekt ke stažení

 

Video 


 


 

 

<< zpět

 

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko