autor:
Václav Štursa ml.
publikováno:
19.10.2021

SERVISUJEME KUBOTY

BISO - KVALITNÍ SERVIS TRAKTORŮ KUBOTA

V první fázi přecházejí na servis traktorů KUBOTA střediska BISO Rohovce a BISO Hurbanovo. Na těchto střediscích jsme vybrali mechaniky, kteří jsou začleněni do školícího programu KUBOTY. Zajišťujeme záruční i pozáruční opravy.

Traktory KUBOTA jsme servisovali již v minulosti, ale nyní to bude s plnou tovární podporou a ve spolupráci s dovozcem – firmou ŠUPA TECHNIKA. Traktory značky KUBOTA dosáhly významných prodejních úspěchů v Evropě a stejně tak i na slovenském trhu. Od BISA se očekává rychlé dosažení tradičně vysoké kvality servisní péče dostupné pro majitele oranžových traktorů v našich regionech.

Této nabídky si v naší společnosti velmi vážíme, přistupujeme k ní s maximální vážností a věříme, že stávající majitelé traktorů a dalších strojů KUBOTA ocení dostupnost našeho servisu a rychlých dodávek ND.

Na servisy BISO se mohou obracet majitelé traktorů KUBOTA i v rámci prodloužených záruk v programu KUBOTA CARE. Je to speciální garance výrobce vůči svým klientům s možností prodloužení až na 5 roků a nebo 5000Mh. Základní záruka je u traktorů KUBOTA 2 roky.

V rámci spolupráce se společností ŠUPA TECHNIKA se na nás můžete obracet i ohledně servisu traktorů Antonio Carraro a sklízečů hroznů PELLENC.

Kontakty na BISO Rohovce:
http://www.bisorohovce.sk/kontaktne-udaje-9-1/

Kontakty na BISO Hurbanovo:
http://www.bisohurbanovo.sk/kontaktne-udaje-10-1/

 

KUBOTA – výrobní program ve formátu pdf ke stažení níže v článku. 

Soubory ke stažení

Prospekt ke stažení

Prospekt ke stažení

 

Video 

 

<< zpět

 

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko