Predvádzanie traktoru KUBOTA M6142

Predvádzanie traktoru KUBOTA M6142

Všestranný a výkonný pomocník pre poľnohospodárov

Na Slovensku sme mali možnosť odprezentovať traktor KUBOTA M6142 jednému z našich zákazníkov a môžeme s potešením skonštatovať, že to bol úspech. Počas prezentácie sa traktor skvele predviedol a preukázal schopnosť vykonávať rôzne úkony s jednoduchosťou a precíznosťou.

Pozvánka na dni s Kubotou na stredisku BISO Hurbanovo

Pozvánka na dni s Kubotou na stredisku BISO Hurbanovo

Predstavenie a ukážka časti portfólia od Kuboty

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vás pozvať na naše spoločné dni venované značke Kubota, ktoré sme si pre Vás pripravili na našom stredisku BISO Hurbanovo v dátumoch od 12.6. až 16.6.2023 na adrese Nová, 947 01 Hurbanovo. K videniu budú stroje do poľnohospodárstva, pre záhradu, vinohrad či sad, a taktiež ponuka náhradných a spotrebných dielov v našom BISOparts shope.

Jednoduchý, ale výkonný traktor Kubota EK1-261

Jednoduchý, ale výkonný traktor Kubota EK1-261

Předání BISO Rohovce – zima 2023

V zimě 2023 jsme na středisku BISO Rohovce předali zákazníkovi tento kompaktní, ale zároveň ve své řade velmi výkonný traktor Kubota EK1-261.

BISO Schrattenecker je 2. nejlepším prodejcem traktorů Kubota na Slovensku

BISO Schrattenecker je 2. nejlepším prodejcem traktorů Kubota na Slovensku

Ocenění Kubota delaer za 2. největší počet prodaných kusů

Výhradní dovozce komunální techniky a zemědělských traktorů japonské značky Kubota ŠUPA Technika, nedávno uděloval prestižní ceny pro nejproduktivnější partnery. Společnost BISO Schrattenecker, která prodává a servisuje zemědělskou, lesnickou, komunální a dopravní techniku Kubota, získala ocenění za 2. nejlepšího prodejce traktorů Kubota na Slovensku.

Kubota představuje nové traktory M5002 Narrow Series

Kubota představuje nové traktory M5002 Narrow Series

Jsou výkonnější, pohodlnější a bezpečnější

Společnost Kubota představuje novou řadu traktorů Kubota M5002 Narrow, která je nejlepší odpovědí na potřeby moderních producentů plodin s vysokou přidanou hodnotou. Tato nová řada byla navržena speciálně pro práci ve vinohradech, ovocných sadech a také pro další účely, které vyžadují použití úzkých, nízkoprofilových traktorů. Řada Kubota M5002 Narrow vyniká vynikajícími technickými parametry a vysokým výkonem v náročných pracovních podmínkách, při neustálém provozu a zároveň nabízí řidičům větší komfort a snadnější používání.

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261

Uveden na evropské trhy

Kubota Corporation s potěšením oznamuje, že bude prvním japonským výrobcem, který uvede na trh elektrické traktory. Bude nabízet omezený počet kompaktních elektrických traktorů Kubota LXe-261 v Evropě, která aktivně usiluje o uhlíkovou neutralitu. Traktor Kubota LXe-261 bude k dispozici k dlouhodobému pronájmu pro místní samosprávy v Evropě od dubna 2023.

Kubota M5092 míří k zákazníkovi

Kubota M5092 míří k zákazníkovi

Předání BISO Hurbanovo – jaro 2022

Na jaře v roce 2022 jsme na středisku BISO Hurbanovo předali zákazníkovi tento kompaktní, ale zároveň ve své řade velmi výkonný traktor KUBOTA M5092.

Odovzdanie traktora Kubota B2261

Odovzdanie traktora Kubota B2261

Jeseň 2022 - stredisko BISO Hurbanovo

Na jeseň v roku 2022 sme na stredisku BISO Hurbanovo odovzdávali nášmu zákazníkovi malý kompaktný traktor Kubota B2261.

Pozvánka na repkový deň poľa SVODÍN

Pozvánka na repkový deň poľa SVODÍN

BISO a KUBOTA, 31.5.2022

Vážení pestovatelia a obchodní partneri, dovoľujeme si Vás pozvať na náš spoločný deň poľa venovaný repkej ozimnej, ktorý bol pripravený v spolupráci s podnikom PD Svodín.

Nový rad traktorov Kubota M6001 Utility

Nový rad traktorov Kubota M6001 Utility

Všestrannosť, komfort a užívateľská prívetivosť

Kubota M6001 Utility je rad viacúčelových traktorov navrhnutých tak, aby poskytovali rovnako tak efektívnosť, ako užívateľskú prívetivosť.

Kubota M5-101 Narrow u zákazníka

Kubota M5-101 Narrow u zákazníka

Predanie stroja - BISO Hurbanovo

V uplynulých dňoch sme odovzdali zákazníkovi do užívania prvú tohtoročnú Kubotu M5-101 Narrow do sadov šťastnému majiteľovi. Bude využívaná na všetky hlavné práce okolo sadu. Zákazník si vybral práve Kubotu v tomto prevedení pre spoľahlivosť zo zárukou 5 rokov a svetlú výšku traktora. Následne bude mať ešte domontované predné hydraulické ramená.

Traktor Kubota M5 Narrow

Traktor Kubota M5 Narrow

SPRÁVNA ALTERNATÍVA V TÝCHTO ČASOCH

Vysoko produktívne profesionálne stroje Kubota pre náročných vinárov a ovocinárov. Kompaktné úzke traktory zapôsobia vo viniciach a sadoch maximálnou pružnosťou, všestrannosťou a impozantným výkonom. Využite Kubota kvality a dosiahnite najlepšie výsledky pri akýchkoľvek podmienkach.

KUBOTA M5 (95 a 115 koní)

KUBOTA M5 (95 a 115 koní)

TRAKTORY KUBOTA M5092 A M5112

Hledáte-li traktor o výkonu 95 – 115 koní standardních rozměrů a ve specifikaci, která je dlouhá léta neprodávanější na slovenském trhu je řada M5 to co potřebujete. Jsou to standardní kolové traktory pro univerzální nasazení. Používají se pro polní práce, tahají krmné vozy, velmi často mají čelní nakladač, tahají postřikovače. Traktory v této kategorii často natočí 20tis. motohodin a proto je velmi důležitá kvalita a cena. Kubota nabízí v základu tovární záruku 2 roky.

ND KUBOTA V SYSTÉMU BISO

ND KUBOTA V SYSTÉMU BISO

BISO - DODÁVKY NÁHRADNÍCH DÍLŮ KUBOTA

K prodeji stroje patří neodmyslitelně nejen servis, ale také dodávky náhradních dílů. Náš tým prodejců náhradních dílů již plně pracuje na zajištění rychlých a kvalitních dodávek originálních náhradních dílů KUBOTA naším zákazníkům. Systém pro plynulou funkčnost je již nastavený tak, abychom do maximální možné míry mohli vyhovět Vašim požadavkům.

SERVISUJEME KUBOTY

SERVISUJEME KUBOTY

BISO - KVALITNÍ SERVIS TRAKTORŮ KUBOTA

V první fázi přecházejí na servis traktorů KUBOTA střediska BISO Rohovce a BISO Hurbanovo. Na těchto střediscích jsme vybrali mechaniky, kteří jsou začleněni do školícího programu KUBOTY. Zajišťujeme záruční i pozáruční opravy.

KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU

KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU

BISO SERVISUJE A PRODÁVÁ TRAKTORY KUBOTA

Na základě dohody s dovozcem strojů KUBOTA společností ŠUPA TECHNIKA jsme získali zastoupení této značky pro naše regiony jako autorizovaný partner pro servis, dodávky náhradních dílů a prodej strojů KUBOTA na slovenském trhu.

více článků zde
BISO Česká republika BISO Schrattenecker, odštěpný závod   Čebín 444, 664 23 Čebín, Czech republic IČ: 06500277 / DIČ: CZ684283486   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Sedlec 338, 691 21 Sedlec u Mikulova, Česká republika
BISO Slovenská republika BISO Schrattenecker, s.r.o.   Horná 70/13, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia IČ: 36747343 / DIČ: SK2022361649   www.biso.eu / info@biso.eu   Zásilky pro administrativu: Ul. 1. Mája, SK - 947 01 Hurbanovo, Slovensko